Радио Милева
папарацо лов

Сара Рељиќ – гола: Српската мисица и поранешна ријалити учесничка усликана како од мајка родена додека се пресоблекува (ВИДЕО)

Сара Рељиќ – гола: Српската мисица и поранешна ријалити учесничка усликана како од мајка родена додека се пресоблекува (ВИДЕО)

Српската мисица, пејачка и поранешна учесничка на „Задруга“, Сара Рељиќ пред неколку дена се пласираше во полуфиналето на натпреварот за мис што годинава се одржува во Доминиканската Република.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARA RELJIĆ (@sara_reljic.1)

Атрактивната убавица се најде меѓу 10-те најубави, а по фотографиите и кадрите од Доминиканската Република каде имавме можност да ја видиме во црвено бикини и бела долна облека, следуваа и фотографии од генералната проба.

Екипата на „Папарацо лов“ ја придружуваше Сара на пробата на свечениот фустан што ќе го носи на натпреварот.

Додека се соблекуваше, се виде црната танга, голите гради, а потоа и како изгледа мисицата во бикини.

Останати вести од Радио Милева