Радио Милева

Сара Џесика Паркер и сопругот фотографирани на плажа – таа згодна и секси, тог побелен и со истурен стомак (фото)

Сара Џесика Паркер и сопругот фотографирани на плажа – таа згодна и секси, тог побелен и со истурен стомак (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

Актерката Сара Џесика Паркер со сопругот Метју Бродерик, која ја изневеруваше неколкупати, а таа премнина над сè и му прости, минаа еден викенд на плажата каде што беа фотографирани од папараците.

Сара одеше по плажата релаксирано, а го скри лицето со големи очила за сонце. Носеше бела туника која одлично и прилегаше на витката фигура, а многумина коментираат дека не се менува со годините и дека изгледа убаво.

фото:„The image Direct.com“

Сопругот на актерката го искористи денот на плажа за пливање, а никој не можеше да верува колку се здебелил, па сега тој не е ни бледа слика за фаталниот заводник што некогаш бил.

Патем, актерската двојка е во брак од 1997 година, па имаат син и две близнацчки.

фото:„The image Direct.com“

Двојката претходно имала брачни проблеми што се појавија во јавноста. Имено, Метју беше фотографиран со непозната црвенокоса девојка, а наскоро стана јасно дека тој постојано ја изневерува својата сопруга, но и покрај се тие останаа заедно.

Останати вести од Радио Милева