Радио Милева
златно правило....

Сања – Барбика знае како со иста тактика да заработи повеќекратно, а тоа сепак да биде „уникатно“: „Покажи доволно од најдоброто на себе што го имаш, за потоа да можеш доволно да земаш“ (ФОТО)

Сања – Барбика знае како со иста тактика да заработи повеќекратно, а тоа сепак да биде „уникатно“: „Покажи доволно од најдоброто на себе што го имаш, за потоа да можеш доволно да земаш“ (ФОТО)

Атрактивната струмичанка, фолк пејачката Сања Цинцева попозната како Сања – „Барбика“  покажа дека и таа е фабврика за бакшиш, која додека трепне да им го ќари на веселите гастрбајтери впри нејзиното гостување во Швајцарија, од каде  се  врати со илјадници франци, „нафатирана“ како „жена од султана“.

Згодна, атрактивна, провокативна, сексапилна… Сања – Барбика и со песна и со изглед брзо сфатила дека со истата тактика може да заработи повеќекратно, а тоа сепак да биде уникатно.

Затоа расната струмичка фолкерка реши дел од двоите пари да ги инвестира во себе, односно во нова песна и видеоспот. И тоа онаков каков што може да и ја качи популарноста, а со тоа секако и зголеми заработката. А како поинаку, ако не со раскошната  става и бујните телесни атрибути во прв план, или она што ти е најголем адут покрај испената песна, за што и самата пејачка била свесна, па најдобар можен начин го применила проверениот рецеп и во новиот видеоконцепт кој најверојатно носи наслов – „Уникатно“!

А во него, барем според првите кадри и најавата, расната струмичанка  разорна како бура, впуштена во нова видеоавантура во која она што мајката природа и Бог и го дал – сиот телесен потенцијал го ставила во гро план.

Атрактивна, сексапилна, доволно разголена да ги обори на колена или барем остави со падната вилица, сексапилната струмичка убавица засега само во неколку пози, срамежливо го нуди она што кај многумина ќе побуди „уникатно возбудата да ги обземе“… повеќекратно. Се разбира, откако ќе гледаат новото видео во кое како по навика длабоко врежана во нивните „машки мисли“ ќе им остане Сања – Барбика.

Ако тоа и помине, тогаш пејачката ја оставрила целта, зашто истите тие ќе дојдат кај неа на жетва… Со денари, долари, евра, франци… бакшиш за пејачката која знае како и во колкава мера да инвестира во својата кариера.

Естрадното правилото можеби и не е толку „уникатно“, ама затоа Барби отсекогаш знаела дека е „златно“: „Покажи доволно од најдоброто на себе што го имаш, за потоа да можеш доволно да зимаш“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SANJA CINCEVA ® (@sanjacincevaa)

Останати вести од Радио Милева