Радио Милева
не пати

Сандра Решиќ раскина со дечкото па покажа како ужива сама (фото+видео)

Сандра Решиќ раскина со дечкото па покажа како ужива сама (фото+видео)

Сандра Решиќ и Анџело Ранковиќ ја напуштија „Задруга“ како пар, но љубовната врска не траеше, па само неколку дена подоцна објавија дека раскинале.

На пејачката не и било тешко, судејќи по нејзините објави на социјалните мрежи, особено кога е најновата во прашање.

Додека сите мислат дека таа тагува, откако ги призна чувствата кон Анџело, Сандра ужива и сама.

„Сама пуштам музика и правам забава во 1.2 часот“, вели таа во описот на видеото на Инстаграм, во кое танцува во краток црвен фустан, во придружба на куче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Rešić (@sandra_resic)

А пред само неколку дена се беше во ред со Анџело, па дури и зборуваа за плановите за иднината.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/sandra_resic/Немања Николиќ/Дамир Дервишагиќ

Останати вести од Радио Милева