Радио Милева
од 23 до 55 сантиметри...

Сандра Решиќ доби „непристоен предлог“, па пејачката и ријалити ѕвезда возврати со уште „понепристојна понуда“ (ФОТО)

Сандра Решиќ доби „непристоен предлог“, па пејачката и ријалити ѕвезда возврати со уште „понепристојна понуда“ (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка во ТВ шоуто „Задруга“ и пејачка Сандра Решиќ доби интересна порака на „Инстаграм“ и одлучи да ја сподели нејзината содржина со своите следбеници.

Пораката до душа повеќе наликубва на 2непристоен предлог“ во кој се вели:

„23см… Јави се ако сакаш да видиш и фотографии, филмчиња… Само за тебе“ – и понудил на Сандра, еден следбеник на нејзиниот профил.

Пејачката на нејзиниот „ ем надарен, ем дарежлив“в обожавател му воврати со иста мерка или поточно уште „понепристојна понуда“:

Имам и јас 55 цм, но јас ги покажувам без проблеми“ – му одговорила Сандра, испраќајќи и фотографија од нејзината бејзбол палка на дотичната личност.

Па сега ти види, со кого си нашил „да се мериш“?!

Фото: Дејан Миличевиќ/Инстаграм принтскрин/sandra_resic

Останати вести од Радио Милева