Радио Милева
замена?

Сандра Миљaковиќ е минато: Виктор Живојиновиќ е во врска со поранешната девојка на овој политичар?

Сандра Миљaковиќ е минато: Виктор Живојиновиќ е во врска со поранешната девојка на овој политичар?

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ беше во врска со Сандра Миљаковиќ, а сега медиумите пишуваат дека подолго време не се видени заедно.

Се  пишуваше за нивното раскинување, но тие не се огласија по повод овие пишувања. Меѓутоа, сега се шпекулира дека наследникот на Брена, русокосата девојка ја заменил со бринета која на јавноста и е позната по врска со еден политичар.

Викор и Сандра беа на чекор да запловат во брачните води, но наводно на нивната љубов им дошло крај. Имено, парот кој не се разделуваше со месеци не е виден заедно, а не ги ни демантираа пишувањата за раскинувањето.

Меѓутоа, деновиве во медиумите се шпекулира дека новата девојка на Виктор Живојиновиќ исто така е многу убава, но и дека претходно била во била во врска со градночалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ.

Имено, Кристина Бероња објави стори со Виктор од кафана, па токму поради тоа се појавија гласини дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство.

Дали тие навистина се во врска останува да видиме.

фото: Бошко Карановиќ/инстаграм

Останати вести од Радио Милева