Радио Милева
за совршена позадина...

Сандра-Африка за да изгледа како да е без мана, се поти на три фронта – на сцена, на само и во теретана: Вака цицлестата убавица ја ваја нејзината убава, напрчена, секси задница (ФОТО)

Сандра-Африка за да изгледа како да е без мана, се поти на три фронта – на сцена, на само и во теретана: Вака цицлестата убавица ја ваја нејзината убава, напрчена, секси задница (ФОТО)

Сандра Продановиќ, пејачката која кариерата ја започна како придружна танчерка кај нејзиниот постар колега Милет Китиќ, почна да пее недолго откако прстана да танцува на неговите настапи. Песната „Африка“ го означи почетокот на нејзината кариера и и даде прекар, по што популарноста на атрактивното цицлесто мињонче само растеше.

Сандра неодамна се најде во медиумското внимание поради новите, силиконски гради, но и жешките фотки и видеа од плажите во Дубаи.

На следбениците најмногу им се допадна видеото во кое Сандра се тушира, а задникот и е во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Сега слично видео од друга локација стана хит на мрежите.

Пејачката на социјалната мрежа TikTok објави неколку видеа од својот настап, но оние од теретана се меѓу најгледаните.

На нив пејачката го зацврснува својот најголем атрибут, па следбениците дознаа како цицлестата убавица ја ваја нејзината убава, напрчена, секси задница!

А одговорот е многу едноставен: Сандра – Африка за да изгледа како да е без мана, се поти на три фронта: на сцена, на само и во теретана!

Фото: ТикТок и Инстаграм принтскрин/sandraafrika

 

Останати вести од Радио Милева