Радио Милева
слатка и жешка

Сандра-Африка во секси бикини слатка како овошен нектар, а „пожешка“ и од својот прекар (ФОТО)

Сандра-Африка во секси бикини слатка како овошен нектар, а „пожешка“ и од својот прекар (ФОТО)

Секое лето сите едвај чекаат да видат како изгледа можеби најатрактивната пејачка на регионалната естрада, „џепната венера“  Сандра – Африка во костим за капење.

Деновиве малечката фолк сирена се потруди повеќе да не ги чекате тие жешки кадри, зашто реши да позира во различен амбиент на Црногоското приморје каде што Сандра ги минува деновите кога е слободна, нема настапи и не пее .

Седната крај шанкот со скапо шампањско Сандра – Африка го покажа своето тело и потемнетиот тен, во танга бикини со необичен фолклорен етно дезен.

Веднаш потоа расната убавица влета во базенот за малку да се освежи, разлади и секако одново да позира.

Бидејќи во базенот е забрането, а и не е културно да се користи како тоалет, пејачката излезе па тркна до истиот за да обави мала физиолошка потреба, корекција на фризурата и секако едно селфи пред огледалото.

Потоа ете ја Сандра назад во базенот…

Само овој пат на сончање, испружена на голема гума за плиивање, во вид на огромно розово фламинго!

Легната на стомак за да го сонча грбот, убавицата за малку ќе го „изгореше“ убавото заоблено га*е, кое никако не беше заштитено, зашто танга бикинито одзади ништо и не покрива. Само дискретно тоне во двете испакнати сочни половини.

А кога сонцето ќе се искачи највисоко на хоризонтот и ќе стане најжешко, сончањето станува неподносливо тешко, па пејачката својата раскошна телесна убавина ја пересели под ладовина.

Испружена под сенката на палмата, на син пешкир прострен на меката софа, Сандра – Африка одново покажа дека е слатка како овошен нектар, ама и пожешка дури и од својот прекар!

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева