Радио Милева
деколте до папок

Сандра Африка влезе во „Задруга“: Машките зјапаа во српската секс бомба, а женските ќе пукнеа од мака! (ВИДЕО)

Сандра Африка влезе во „Задруга“: Машките зјапаа во српската секс бомба, а женските ќе пукнеа од мака! (ВИДЕО)

Среда навечер, е резервирана за вечерна забава во реалното шоу „Задруга“, а учесниците вчеравечер не ги забавуваше никој друг туку една од најатрактивнитефолк пејачки, сексапилната српска џепна венера  Сандра Африка.

Сандра пристигна во црн, тесно припиен комбинезон, чие деколте се раскопчуваше до папокот, па на „задругарите“ не им беше ниту малку лесно да ја гледаат… А ја гледаа така што ја пиеа со очи и соблекуваа со поглед!

Сандра со сите се поздрави, а прв кој и се приближи да ја изгушка беше Бора Сантана… Останатите со подзината уста цела вечер зјапаа во српската секс бомба, додека на женските не им беше право заради конкуренцијата… Им се познаваше од изразот на лицата дека ќе пукнат од мака!
Впрочем, погледнете го видеото:

Останати вести од Радио Милева