Радио Милева
Папарацо лов...

Сандра – Африка сподели видео од снимање спот во секси пози, а камерата на „Папарацо лов“ ја фати потпијанета додека вози (ВИДЕО)

Сандра – Африка сподели видео од снимање спот во секси пози, а камерата на „Папарацо лов“ ја фати потпијанета додека вози (ВИДЕО)

Сандра – Африка гостуваше во емисијата „Ami G Show“ каде наздрави со алкохолни пијалоци.

Пејачката дефинитивно знае да ги заинтригира следбениците, а особено посилниот пол со своите провокативни изданија.
Овој пат таа отиде чекор подалеку и на своите придружници им подари серија фотографии кои го одземаат здивот.

Една од фотографиите привлече особено внимание. Таа позираше во мрежести чорапи, легната на стомак, па нејзината голема извајана задница го одзема здивот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Кога станува збор за гостувањата, будното око на камерата на екипата на „Папарацо лов“ по завршувањето на емисијата тргна по пејачката и ја сними како несовесно вози потпијанета под дејство на алкохол.

 

Имено, автомобилот на пејачката цело време се движел лево-десно по автопатот, а со тоа Сандра ја загрозила безбедноста на другите учесници во сообраќајот.

 

Во продолжение погледнете како Сандра – Африка вози потпијанета:

Фото: Јутјуб и Инстаграм принтскрин/sandraafrika/PAPARAZZO LOV – TV Pink

Останати вести од Радио Милева