Радио Милева
од птичја перспектива

Сандра – Африка со жежок селфи поздрав од Азија: Градите на увид, очилата на папок – пејачката предизвика „хормонална турболенција“ од плажата пред нејзината хотелска резиденција во Дубаи

Сандра – Африка со жежок селфи поздрав од Азија: Градите на увид, очилата на папок – пејачката предизвика „хормонална турболенција“ од плажата пред нејзината хотелска резиденција во Дубаи

Сандра – Африка отпатува за Дубаи, каде веднаш ги почести своите следбеници со жешка фотографија во бикини. Пејачката летово беше зафатена со настапи низ регионот, а секој слободен момент го користеше да се опушти на својата јахта.

Пејачката сега ги спакува куферите и отпатува за Дубаи, од каде  преку социјалните мрежи брзо стапи во контакт со своите следбеници.

Кога пристигнала решила да се опушти на плажа и да ги почести своите обожаватели со жешка фотографија во бикини. Додека  уживаше на лежалката,  го зеде телефонот и сними „жешко селфи“ како позира во беж костим за капење. 

На коментарите не им се гледаше крајот, а многумина и велеа дека изгледа подобро од било кога.

Со градите на увид, очилата на папок, снимени од птичја перспектива пејачката му овозможи на секој вистински маж да ужива во  возбудливиот поглед.

Секси поза со која Сандра Африка предизвика „хормонална турболенција“  од плажата пред нејзината хотелска резиденција.

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева