Радио Милева
накитена...

Сандра – Африка со „весела математика“ на турнеја во Америка: Цицлестата пејачка е нова „кралица на бакшишот“ (ВИДЕО)

Сандра – Африка со „весела математика“ на турнеја во Америка: Цицлестата пејачка е нова „кралица на бакшишот“ (ВИДЕО)

Сексапилната  Сандра – Африка во моментов е на американска турнеја.

Колку се радуваше на настапот на цицлестата пејачка покажа и публиката од другата страна на Атлантикот.

Имено, Сандра пееше во Чикаго и направи феноменална атмосфера, а тамошната публика ја опсипуваше со банкноти, поради што таа  ја доби титулата „ нова кралица на бакшишот“.

Во прилог на ова тврдење се снимките на кои се гледа како Сандра едвај го држи в раце огромниот бакшиш.

Овие снимки осамнаа на „Инстаграм“, па од нив се гледа дека Сандра – Африка има своја „весела математика“  заради која престојува и пее во Америка.

Бројката колку изнесува заработката веројатно ќе остане „деловна тајна“…

Ама затоа китењето со долари е јавна глетка која можете да ја погледнете и сами да стекнете мнение колку заработила пејачката, од видеата во продолжение:

Останати вести од Радио Милева