Радио Милева
жешко

Сандра Африка повторно провоцира: Пејачката заносно позира, а од длабокото деколте нешто и наѕира (фото)

Сандра Африка повторно провоцира: Пејачката заносно позира, а од длабокото деколте нешто и наѕира (фото)

Сандра Африка е многу често во јавноста поради атрактивниот изглед, а овој пат успеа да ја испровоцира и локалната јавност.

Пејачката повторно позираше во оскудно облечена облека и го воодушеви посилниот пол.

Сандра на својот Инстаграм профил објави фотографија на која занесно позира во црно сако, пиејќи сок со цевче во устата.

Африка е позната по својот задник, но сега во прв план го извади деколтето кое повеќе открива отколку што покрива. Исто така, сите се прашуваат што плишот и ѕирка од страна и дали е дел градникот или нешто слично.

Мнозинството забележало и златен ролекс, чија цена е „вистинска ситница“ и неговата вредност може да биде од 10.000 евра, но и до 30.000.

Фотографијата собра многу лајкови но и коментари: „Се подобро изгледаш“, Ролекс или Сандра“, „Убава си“, „Имаш толку прекрасен часовник“, „какво е тоа кадифе што наѕира “ …

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Сандра Африка/Ненад Костиќ

 

Останати вести од Радио Милева