Радио Милева
освежени импресии

Сандра – Африка „одлета“ во топлите краишта па оттаму се (по)јави разголена: Цицлестата пејачка распиштолена на плажа мами од Мајами (ФОТО)

Сандра – Африка „одлета“ во топлите краишта па оттаму се (по)јави разголена: Цицлестата пејачка распиштолена на плажа мами од  Мајами (ФОТО)

Пејачката Сандра – Африка реши да одмора во потоплите краишта, па таму и одлета. Откако стигна и се смести, ги почести своите следбеници со нови разголени фотографии.

пеколно жешката Сандра мами од топлиот Мајами легната на плажа со неколку фотографии со кои ги воодушеви сите вистински љубители на убавината на женското тело. Таа позира во костим за капење, поточно во мини танга бикини кои  во преден план ги истакнуваат сите нејзини атрибути.

А Сандра, машала, очигледно дека е повеќе од бујна. Однапред доминираат  нејзините големи силиконски гради, додека одзади она што импонира е  извајаната заоблена задница, која доминира.

Инаку, пејачката замина во Америка на турнеја и поради тоа не ја крие возбудата.

 

А, не ја кријат ниту нејзините обожаватели на социјалните мрежи, чии импресии цицлестата пејачка реши да ги освежи, со тоа што ги потсети на најдоброто од себе кое го покажа на познатата плажа…

 

Сандра-Африка распиштолена мами од жешкиот песок на Мајами!

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева