Радио Милева
среќник или маченик?

Сандра – Африка има само една неостварена желба, блазеси му на оној што ќе и ја исполни… или тешко нему? (ФОТО)

Сандра – Африка има само една неостварена желба, блазеси му на оној што ќе и ја исполни… или тешко нему? (ФОТО)

Гостувајќи во една емисија, пејачката Сандра – Африка откри дека има само една неостварена желба, па откри за што се работи.

„Сите професионални желби и идеи веќе си ги исполнив. На деловен план ги исполнив зацртаните цели и постигнав максимум кога е во прашање работата“ – ракла сандра и додала:

„Би сакала во блиска иднина да се реализирам како мајка. Тоа е мојата единствена неостварена желба“ – признала Сандра.

Вака гледајќи ја цицлестата џепна венера, едни велат: „Блазеси му на оној што желбата ќе и ја исполни“… Додека други додаваат: „Или тешко нему“?

Фото: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

Останати вести од Радио Милева