Радио Милева
возбуда во најава

Сандра – „Африка“ има га*е само за на реклама… макар таа била и за сопствената песна (ВИДЕО)

Сандра – „Африка“ има га*е само за на реклама… макар таа била и за сопствената песна (ВИДЕО)

Раскошната пејачка Сандра – Африка и приреди ново изненадување на својата публика. Атрактивната убавица, која важи за пејачка со најубав задница на естрадата, одново  ја заскокотка и распламти фантазијата на својата машка публика.

Таа со кусо видеоклипче на „Инстаграм“ објави само сегмент од тоа што фановите многу брзо може да го очекуваат од неа во наредниот период. Во рекламниот клип Сандра  гори од сексипил, предизвикувајќи тахикардија од возбуда кај машката популација која со нетрпение  нешто ново од неа очекува. Пејачката во најавата само кусо напишала: „Наскоро…“! Што тоа, бргу ќе дознаете.

Она што веднаш можете да го видите е најавата на Сандра -Африка, пејачката која дефинитивно има га*е само за на реклама… Макар таа била и за сопствената песна!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Фотои видео: Инстаграм принтскрин/sandraafrika

 

Останати вести од Радио Милева