Радио Милева
повеќе од дозволеното?

Сандра – Африка ги покажа градите без цензура во „Хеј срце“… а над срцето материјал за „полни раце“ (ФОТО+ВИДЕО)

Сандра – Африка ги покажа градите  без цензура во „Хеј срце“… а над срцето материјал за „полни раце“ (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Сандра – Африка отсекогаш важела за една од најсексапилните на естрадната сцена и никогаш не се двоумела да ги покаже своите атрибути, секогаш кога треба и има зошто.

Во нејзиното најново видео, Африка отиде чекор подалеку. Имено, пејачката покажа повеќе од дозволеното во еден од стајлинзите, нешто што никој не го  очекуваше, аверојатно ниту самата таа, зашто понекогаш работите  непланирано „излегуваат“ од контрола, а кадрите му бегаат дури и на острото око на режисерот.

Имено, многумина се навикнати Сандра да го покажува најбујниот дел од своето тело – извајаниот задник, но овој пат, во израз дојде нејзиното деколте… или поточно, она што немирно лежеше внатре!

Сандра носи тексас градник во некои од „спорните кадри“, а брадавиците на немирните гради на пејачката може да се видат неколку пати додека таа танцува.

Во еден момент дури и целата града испадна од лежипштето на топот на Сандра, па осамна без цензура во најновата видео топлес авантура .

Останува прашањето дали овие кадри во спотот останаа по грешка, или пејачката остана задоволно „под мустаќ да се смешка“, откако во видеото решила да ја испровоцира јавноста повеќе од дозволеното?

Останати вести од Радио Милева