Радио Милева
неодоливо заводлива

Само што влезе во „Бар“, веднаш направи „дар-мар“: Жешката Ксенија Крањец е сон на сите мажи и во новото ријалити и на најзината „страница за возрасни“ (ФОТО)

Само што влезе во „Бар“, веднаш направи „дар-мар“: Жешката Ксенија Крањец е сон на сите мажи и во новото ријалити и на најзината „страница за возрасни“ (ФОТО)

Учесничката во најновото реалното шоу „Бар“, Ксенија Крањец од Словенија, веднаш штом влезе, направи хаос меѓу учесниците на шанкот!

Атрактивната Словенка уште од самиот почеток го привлече вниманието и на учесниците и на гледачите и со својата непосредност, но и со неодоливиот сексапил и провокативниот физички изглед!


Многу интересен е и профилот на Ксенија на Инстаграм, најмногу поради тоа што преовладуваат фотографии од егзотични дестинации и европски метрополи.

Очигледно згодната Словенка и учесничка во „Бар“ тренира редовно и напорно, поради што нејзината фигура е како извајана!

За тоа е свесна и самата, па во преден план го става својот телесен раскош, кој уште на прв поглед предничи. А како и не би кога Ксенија е повеќе од секси.

Со провокативните фотографии на кои позира разголена во секси долна облека или пиштол гола во кадата ги запали нејзините следбеници, од кои многумина подоцна ја бараат на  нејзиниот втор профил на OnlyFans. Токму по своите предизвикувачки пози на оваа страница за возрасни, таа стана многу позната.

Фото:Инстаграм принтскрин/theycallmekse.ncy

Останати вести од Радио Милева