Радио Милева

Само пешкир и високи потпетици: Ќерката на Топалко обожава да провоцира (фото)

Само пешкир и високи потпетици: Ќерката на Топалко обожава да провоцира (фото)
фото:инсатграм/хелена топаловиќ

Ќерката на Милан Топаловиќ – Топалко, Хелена Топаловиќ, е позната по своите провокативни дневни изданија, а овој пат отиде чекор подалеку.

Поточно, младата Хелена ужива во патување, а со своите следбеници сподели фотографија на која позира само со пешкир и високи потпетици, а потоа и додека ужива во базен во секси бикини.

фото:инсатграм/хелена топаловиќ

Пред себе има прекрасен поглед, а нејзините следбеници на Инстаграм и напишаа многу комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Во еден момент ја прашаа во кој град е сега и таа одговори дека веќе ни самата веќе не знае.

Останати вести од Радио Милева