Радио Милева
заслужен прекар

Само Милица има ваква задница: Пејачката се соблече, па покажа зошто прекарот и е „шмизла“ (ФОТО)

Само Милица има ваква задница: Пејачката се соблече, па покажа зошто прекарот и е „шмизла“ (ФОТО)

Атрактивната пејачка Милица Ранковиќ, е многу попозната по својот прекар,отколку по своето презиме. Имено, Милица сите ја знаат како „шмизла“, а летово таа блесна во костим за капење, покажуваќи дека оправдано го носи прекарот што го добила.

Фотографиите логично, ги сподели со своите следбеници на „Инстаграм“, каде поранешниот натпреварувачка во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ ги изнуди воздишките на мажите со овие жешки пози.

Тешко дека некој од нив  остана рамнодушен на она што тие го посакуваат како пчела сладок нектар, откако „шмизлата“ покажа дека заслужено го носи својот прекар…

Зашто, само Милица има ваква задница!

 

View this post on Instagram

 

2.pesma “Hajde da ludujemo” @tajcicameron @milica_smizla_fp

A post shared by Milica Rankovic (@milica_smizla) on

Останати вести од Радио Милева