Радио Милева
доказ...

Само еден кадар одблизу на Ивана Стаменковиќ – Синди и возбудата веднаш расте… и кај нас, ама и кај ваквите убавици – доказ во следниот кадар набрекнатите брадавици (ФОТО)

Само еден кадар одблизу на Ивана Стаменковиќ – Синди и возбудата веднаш расте… и кај нас, ама и кај ваквите убавици – доказ во следниот кадар набрекнатите брадавици (ФОТО)

Ивана Стаменковиќ – Синди важи за една од најубавите српски пејачки, уште од  кариерата  женската вокална група „Моделс“ во деведесеттите години на минатиот век.

Иако поминаа децении откако соработуваше со Сандра и Ивана, Синди секојдневно на социјалните мрежи покажува дека „не остарела ниту ден“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Stamenkovic (@sindi_models)

Така беше и овој пат кога на социјалните мрежи објави видео од својот „ол инклузив“ летен одмор. Ивана најпрвин покажа сладолед и чинии полни со овошје, за одеднаш во крупен кадар да „влета“ таа…

Фатално привлечната и неодолива Синди крај базенот.

Веднаш потоа Ивана влезена во водата, а камерата снима ли снима…

Убавицата во црн едноделен костим за капење со токи на закопчување и секако, сексапилот пуштен на најјако!

Само еден кадар одблизу на двете “ѕверки“, двете  силиконски бомби и возбудата веднаш расте…

И кај нас, ама и кај ваквите божествени убавици…

Доказ во следниот кадар, набрекнатите брадавици!

Фото: Инстаграм принтскрин/sindi_models

 

Останати вести од Радио Милева