Радио Милева

Само Бразилка може да биде толку жешка и во 36-тата: Од Ана Брага и асфалтот почна да „гори“! (ФОТО 18 +)

Само Бразилка може да биде толку жешка и во 36-тата:  Од Ана Брага и асфалтот почна да „гори“! (ФОТО 18 +)

Жешка Ана Брага облече проѕирен фустан, па иако има  36 години, откако ги покажа брадавиците и цврстото заоблено газе, и асфалтот почна да гори!


Нови секси фотографии ни доаѓаат од Америка, и тоа онакви, какви што оддамна не сме виделе!


Доволно храбра да прошета  речиси гола беше бразилската Плејбој зајачица и модел – Ана Брага, кој го покажа жешкото тело на улиците на Лос Анџелес.

Ана на себе носи само проѕирен фустан, преку кој  во преден план се проѕираат нејзините голи бујни гради… Ве предупредуваме, ова не е за оние со слабо срце!


И кога сексапилната зајачица се сврте, сите застанаа… За да фрлат поглед од поблизу на нејзините раскошни облини… И однапред и одзади!

Останати вести од Радио Милева