Радио Милева

Сакаше да биде како Џеј Ло: Ивана Павковиќ излезе во фустан со длабоки шлицеви, а блицот светна кога не требаше и… (ФОТО)

Сакаше да биде како Џеј Ло: Ивана Павковиќ излезе во фустан со длабоки шлицеви, а блицот светна кога не требаше и… (ФОТО)

Пејачката се појави во фустан што во тој момент беше водечки моден хит меѓу светските ѕвезди.
Во него пејачката беше подготвена да застане на сцената.

Прекрасниот бел фустан украсен со многу детали на почетокот оставаше добар впечаток, а Ивана Павковиќ го носеше на најпровокативен начин. И таман помисливме дека ја надмина дури и латино дивата Џенифер Лопез… ете ти неволја!

Фустанот  што го носеше има исклучително длабоки шлицеви од обете страни. Затоа бара внимателно движење, па доколку само малку вниманието ви попушти,  фустанот знае да открие каква долна облека носите… а во некои ситуации да открие и многу поинтимни детали.

Како во овој случај, кога блицот светна, фотапаратот кликна токму во најнезгодниот момент за пејачката, па сега сите знаат што се криеше таа вечер под него!

 

Останати вести од Радио Милева