Радио Милева
на „ремонт“ и по цена на ризик

„Сакам да изгледам убаво и по цена на здравјето“: Старлетата повторно легна под нож

„Сакам да изгледам убаво и по цена на здравјето“: Старлетата повторно легна под нож

Како што пишуваат медиумите, старлетата Тамара Ѓуриќ повторно го зголемила задникот.

Откако пред три години преживеа вистинска драма, кога беше на работ на смртта поради компликации предизвикани од силиконите во задникот, Тамара Ѓуриќ повторно отиде под нож.

Пластичниот хирург на Тамара и направил интервенција во приватна клиника во Белград, а тоа задоволство ја чинело 20.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

– Јас сум естета и сакам да изгледам убаво. Искрено, сакам да изгледам убаво по цена да си го ризикувам здравјето – изјави Тамара.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89)

Како што се наведува, старлетата досега неколку пати правела мачкини очи, гради и задник, а сето тоа ја чинело вкупно околу 200.000 евра, токму поради тоа што неколку пати правела интервенции.

фото:инстаграм/тамара ѓуриќ

Останати вести од Радио Милева