Радио Милева
заводлива

С*кси издание: Наташа Беквалац „се лечи“ на Миконос (фото+видео)

С*кси издание: Наташа Беквалац „се лечи“ на Миконос  (фото+видео)

Пејачката Наташа Беквалац замина на одмор на Миконос каде на социјалните мрежи објави заводливо видео.

Таа позираше на белите скали во едноделен костим за капење со исечоци кои ги истакнаа нејзините облини. Додека, Наташа си ја допираше косата и уживаше во сонцето и убавото време.

 

„За чудо, излечена сум“, напиша Наташа на Инстаграм и доби многу комплименти за својот изглед.

„Брутално убава“, „оваа жена нема конкуренција“, „бомба“, „вистинска кукла“ –  се само дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Да потсетиме, Наташа Беквалац со месеци реновира стан во населбата Дедиње во Белград, а на работата не и се гледа крајот.

Одлучила да смени сè, од подот до плафонот, а овој пат тоа ќе ја чини околу 100.000 евра. Сепак, тоа не е проблем бидејќи музичката ѕвезда добро ја наплатила турнејата во Америка, вели извор близок до Беквалац.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Наташа Беквалац

Останати вести од Радио Милева