Радио Милева

Русокоса со жешки облини: Ова е жената за која се пишува дека Алекс ја изневерува Џенифер Лопез (фото)

Русокоса со жешки облини: Ова е жената за која се пишува дека Алекс ја изневерува Џенифер Лопез (фото)
фото:инсатграм/ј ло

Поранешниот бејзбол играч Хозе Кансеко го обвини Алекс Родригез дека ја изневерува својата свршеница Џенифер Лопез со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

Русокосата секс-бомба вакажи за една од најатрактивните во ријалити шоуто „Hollywood Exes“.

Џесика има 46 години и во петата деценија од животот има што да покаже. Активна е на социјалните мрежи, каде објавува многу провокативни фотографии.

Инаку, Џесика во меѓувреме се огласи и го демантираше својот поранешен сопруг.

-Го знам Алекс многу години и не сум го видела повеќе од 5 години. Сигурно не сум спиела со него. Пријателка сум со Алекс и со Џенифер, напиша Џесика на Твитер.

фото:инсатграм

Останати вести од Радио Милева