Радио Милева
Секси јога

„Роналдо е среќник“: Позите кои ги прави неговата свршеница Џорџина ја разбудија машката фантазија (фото)

„Роналдо е среќник“: Позите кои ги прави неговата свршеница Џорџина ја разбудија машката фантазија (фото)
фото:џорџина родригез/инстаграм

Свршеницата на славниот фудбалер Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, се почесто ги возбудува своите следбеници со провокативните објави на својот Инсатграм.

Овој пат, на најновите фотографии таа позира на јахта во хеланки и топ маичка додека прави шпага. Деке е ултра еластична е повеќе од јасно, а позите ја разбудија фантазијата на посилниот пол.

„Помеѓу морето и небото“, напишала Џорџина покрај објавата.

 

View this post on Instagram

 

Entre el mar y el cielo 💙 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Таа позира како вежба јога во сина спортска опрема на луксузната јахта во близина на Мадрид.

фото:џорџина родригез/инстаграм/принтскрин

Родригез објави уште неколку фотографии на Инстаграм „стори“ на кои што се растегнува.
За објавата на која што прави шпага доби многубројни комплименти, но и повеќе од еден милион лајкови за само три часа.

фото:џорџина родригез/инстаграм/принтскрин

„Wow, Роналдо е вистински среќник“, „Убавица“, „Ти си причината што Роналдо постигнува многу голови“, „Толку си убава“, „Кралица“, „Брутално“, се само дел од коментарите под објавата.

Останати вести од Радио Милева