Радио Милева

Рита Ора со чудна боја на косата се покажа на плажа (ФОТО)

Рита Ора со чудна боја на косата се покажа на плажа (ФОТО)

Британската пејачка Рита Ора која има албанско потекло реши двојно да ги почести фановите.

Прво со промената на фризурата, а потоа постираше  фотографија во  бикини.

Пејачката освен градите покажа и дека има одлична линија и сексапилно тело, а трите нејзини фотографии на социјалните мрежи предизвикаа лавина од коментари. Погледнете како изгледа пејачката со новата фризура во секси издание на плажа.

Останати вести од Радио Милева