Радио Милева
брутално провокативна

Ријана дематираше дека е трудна, ама затоа уште еднаш се соблече без комплекси и потврди колку е секси (ВИДЕО)

Ријана дематираше дека е трудна, ама затоа уште еднаш се соблече без комплекси и потврди колку е секси (ВИДЕО)

Пејачката Ријана (33) одновоо им ја покачи температурата и крена адреналинот на своите следбеници со најновата објава на социјалните мрежи на нејзиниот бренд Savage X Fenty.

Таа позираше топлес, додека градите и меѓуножјето ги покри со маичка и ремен од нејзината најнова колекција.

Ријана ја раздели долгата коса, и ја покажа својата божествена фигура. Ѕвездата имаше ѓердан со монистра околу вратот. Фановите ја наградија со многу комплименти и лајкови.

Променета во брендот Savage X Fenty пред неколку дена на својот Инстаграм ја сподели серија нови секси фотографии,  а фановите коментираа дека е крајно време Ријана малку да и се посвети на музиката. Таа ги послуша, па го најави својот нов албум по долга пауза.

Да потсетиме, Ријана неодамна беше прогласена за национална хероина на Барбадос во нејзиниот роден град Бриџтаун. Таа на церемонијата се појави во секси свилен фустан.

Пејачката од минатата година е во среќна врска со раперот A $ AP Rocky, а неодамна ги демантираше гласините за нејзината бременост, но затоа во новата комбинација од нејзината колекција уште еднаш се соблече без комплекси и потврди колку е секси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Фото: Инстаграм принтскрин/badgalriri

Останати вести од Радио Милева