Радио Милева
ниво и цена

Ријалити старлетите Ана Кораќ и Александра Суботиќ во нова војна: „Ти си ионака навикната да бидеш или над или под… зависи колку ќе ти платат“! (ФОТО)

Ријалити старлетите Ана Кораќ и Александра Суботиќ во нова војна: „Ти си ионака навикната да бидеш или над или под… зависи колку ќе ти платат“! (ФОТО)

Старлетата Александра Суботиќ напиша интересна порака на социјалните мрежи, а нејзините следбеници веднаш сфатија дека прозивката е испратена до нејзината соперничка, Ана Кораќ која во реалното шоу „Задруга“ и го превзеде момчето.

Имено, Ана неодамна откри дали ќе учествува и ќе се сретне со Александра Суботиќ, Давид Драгојевиќ и Маја Маринковиќ во следната сезона на јгледаното ријалити  – „Задруза 5“.

„Каков циркус би бил тоа! Не, не, не се гледам себеси меѓу тие луѓе, јас сум многу над нив“ – рече Ана.

Александра не беше имуна на овој коментар, па наводно и одговорила на својата лута ривалка преку Инстаграм.

„Навикната си ти да бидеш под или над, зависи од тоа колку ќе ти платат“ – и порача Александра.

Да потсетиме, Ана Кораќ ја започна врската со Давид Драгојевиќ во реалното шоу „Задруга“, додека тој сè уште беше официјално во врска со Александра Суботиќ.

Врската на Ана и Давид траеше кратко и по завршувањето на реалното шоу, по што најде уште едно момче кое не е од Србија.

После реалното шоу, Александра пак влезе во врска и доби дете со Предраг Пеца Распоповиќ, со кого се’ уште ужива во љубовта.

Фото: Инстаграм приннтскрин/sandrasuboticss/ana_korac

Останати вести од Радио Милева