Радио Милева
жешки пози

Ријалити старлетата Сања Станковиќ го покажа задникот во танга и измами воздишки од посилниот пол (фото)

Ријалити старлетата Сања Станковиќ го покажа задникот во танга и измами воздишки од посилниот пол (фото)

Поранешна учесничка на „Задруга“,  оваа година реши да летува на Миконос, а своите следбеници за секој момент ги известува за одморот и местата во кои ужива.

Имено, Станковиќ ги израдува своите обожаватели со жешки пози во предизвикувачки црвени бикини, кои открија повеќе, отколку што покрија, а многумина мислат дека водителката никогаш не изгледала подобро.

Сепак, иако нејзината фигура го одзема здивот за посилниот пол, заоблениот задник на Сања ги привлече сите погледи, а некои дури коментираат дека изгледа „Како да ја вајале боговите“

Сања позираше на работ од базенот, а на камерата го покажа задникот во танга па почна лавина од коментари!

„Рибетина“, „Бомба“, „Каква риба“, „Убава“, „Брутална“, се само некои од нив.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Stankovic (@mrs_s.happy)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Сања Станковиќ

Останати вести од Радио Милева