Радио Милева
старлетата ќе ве стаписа

Ријалити ѕвездата во секси бикини на увид ги стави бујните облини: Александра Суботиќ „го запали“ денот со жешки пози од базенот (ФОТО+ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата во секси бикини на увид ги стави бујните облини:  Александра Суботиќ „го запали“ денот со жешки пози од базенот (ФОТО+ВИДЕО)

Александра Суботиќ ја напушти „Задруга 5“ од приватни причини, а објавите на нејзиниот Инстаграм профил сведочат дека реалното шоу воопшто не и недостига.

Суботиќ не крие дека ужива во семејниот живот, а колку е посветена на себе си,  докажа кога се соблече во црвен секси костим за капење и ја покажала совршената линија што ја дотера по второто породување.

Имено, старлетата позираше во хотелскиот базен, во црвено танга мини бикини, а покрај фигурата, многумина забележаа дека таа нашминкана влезе во водата.

Инаку, една љубовна приказна и ја отвори вратата на медиумскиот живот на Александра Суботиќ. Имено, таа се сплетка со тогашниот емотивен партнер на нејзината мајка Љуба Пантовиќ, па од таа љубовна авантура  ја родила својата прва ќерка Магдалена,  додека мајка и престојувала во едно познато ријалити шоу.

Очите на јавноста тогаш беа насочени кон малолетната Александра, а таа реши се’ да раскаже јавно и пред камера, станувајќи една од најпознатите ријалити учеснички. Неколку години подоцна, Суботиќ емотивно се помири со мажот што го сака и кој ја сака и  на кого му роди син. Таа се преселила од Белград во Нови Сад.

Со новата објава ријалити ѕвездата во секси бикини на увид ги стави бујните облини.

Како Александра Суботиќ „го запали“ денот со жешки пози од базенот, каде престојуваше со уште една ријалити ѕвезда, нејзината добра пријателка Маја Маринковиќ, можете да погледнете и од видеото на нејзиниот Јутјуб канал.

Останати вести од Радио Милева