Радио Милева
изгледа подобро од пола естрада

Ретко се појавува во јавност: Сопругата на Дарко Филиповиќ е вистинска бомба (фото)

Ретко се појавува во јавност: Сопругата на Дарко Филиповиќ е вистинска бомба (фото)

Сопругата на пејачот и некогашниот учесник во „Ѕвездите на Гранд“, Дарко Филиповиќ не се појавува во јавност, но многумина ја следат поради нејзиниот атрактивен изглед.

Речиси десет години, суперфиналистот од првата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ е оженет со атрактивната Јасмина Филиповиќ. Поради неговата убава сопруга, многу мажи му завидуваат и љубоморат на овој пејач.

Имено, Јасмина на својот „Инстаграм“ има многу фотографии на кои го истакнува нејзиното згодно тело, а нејзините следбеници со воодушевување ги коментираат нејзините фотографии.

 

Покрај тоа, таа има и фотографии во бикини во кои ги истакнува своите атрибути на кои може да и позавидат многу пејачки.

Останати вести од Радио Милева