Радио Милева
естетски корекции

„Ремонт“ за сите пари – Далила Драгојевиќ потроши 20.000 евра за пластични операции (фото)

„Ремонт“ за сите пари – Далила Драгојевиќ потроши 20.000 евра за пластични операции (фото)

Далила Драгојевиќ сега е поинаква жена во однос на нејзиниот поранешен изглед, многу се промени и наводно целосно ја дала својата заработка и од ТикТок и од Задруга.

По разводот со Дејан Драгојевиќ и напуштањето на Задруга 5, Далила Драгојевиќ го подобри физичкиот изглед, во кој вложи дел од хонорарот од реалното шоу во кое излезе како второпласирана, а наводно потрошила 20.000 евра на „реновирање“.

Покрај хонорарите од Задругата, таа наводно давала се што заработувала на ТикТок во претходните месеци за естетски корекции, а пишувало дека на оваа платформа е меѓу оние кои најдобро заработуваат во оваа област.

Забележлив е и нејзиниот нов изглед, кој го коментираат и корисниците на социјалните мрежи. Операцијата ја направила во странство, а покрај тоа, во градите ставила и нови силикони кои ги зголемила за еден број, а оваа желба ја имала и додека била во Задруга и за овој план јавно проговорила.

“Ги средив усните, ги разубавив малку јаболчниците и стави ботокс. Тоа е сè што излегува од вашето тело за шест месеци, а можете повторно да го направите ако сакате. Го оперирав носот поради искривувањето, ја корегирав коската, изјави неодамна Далила на тема пластична хирургија, а погледнете како изгледала претходно:

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Парови/Тв Пинк

Останати вести од Радио Милева