Радио Милева
Уловена од камерата

Реакцијата на Селена Гомез за номинацијата на нејзиниот колега за наградата „VMA“ стана хит на социјалните мрежи (видео) 

Реакцијата на Селена Гомез за номинацијата на нејзиниот колега за наградата „VMA“ стана хит на социјалните мрежи (видео) 

Селена Гомез не криеше дека не била воодушевена што нејзиниот колега Крис Браун е номиниран за наградата VMA.

Браун беше номиниран за најдобра R&B песна за неговиот хит „How Does It Feel“, но не ја освои наградата.

Селена откако слушнала дека Крис е номиниран за награда, направила фаца која била уловена од камерата, а видеото стана вирално за рекордно време.

Инаку, Браун сè уште не е многу омилен  бидејќи во 2009 година ја претепа Ријана, која тогаш беше негова девојка.

Фото: Принтскрин/Х/Епа/Ефе

Останати вести од Радио Милева