Радио Милева

Разуздани и бесрамни: Кралот на Инстаграм ги собра сите девојки на Миконос, а меѓу нив и девојка му (фото)

Разуздани и бесрамни: Кралот на Инстаграм ги собра сите девојки на Миконос, а меѓу нив и девојка му (фото)

Иако извесен период има девојка со која веројатно е во отворена врска, Дин Билзериан или попознат како кралот на Инстаграм летово го посети островот на забавата –Миконос.

Како што е ред во негов стил тој собра многу девојки со бујни гради и разголени задници, а меѓу нив и неговата девојка.

Фотографиите од забавата која ја имаше на грчкиот остров се најдоа на неговиот популарен профил каде моментално го следат 23 милиони.

За потсетување, Билзериан е покер играч, заводник и контроверзна личност. Можевме да го видиме во голем број на филмови, а прераснал во вистинска ѕвезда по инцидентот во Лас Вегас.

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Останати вести од Радио Милева