Радио Милева
во акција

Разменува нежности со непозната жена: Теодора Џехверовиќ во лезбо акција (фото)

Разменува нежности со непозната жена: Теодора Џехверовиќ во лезбо акција (фото)

Теодора Џехверовиќ е уловена во лезбо акција. Имено, пејачката снимаше спот за песната „Твоје магије“ која ја објави на својот роденден.

Спотот е невообичаен, а во еден момент поранешната учесничка на „Задруга“ се бакнува со жена.

Џехверовиќ и непозната девојка стојат на дожд и разменуваат нежности.

Како на овие сцени ќе реагира момчето на Теодора, Нино Челабиќ.

За потсетување, пејачката порано ги подржуваше геј паровите.

-Немам ништо против хемосексуалците ниту би им забранила да стапат во брак. Доколку никој не не загрозува со нивната врска, зошто да ги мразам? Најчесто оние што ништо не знаат најмногу ги напаѓаат луѓето кои се различни, изјави Теодора во една прилика.

Џехверовиќ сакаше овој спот да им го подари на своите фанови за нејзиниот 25-ти роденден.

фото:Mina Dishlenkovich/instagram/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева