Радио Милева
дупло голо

Разголени гради, миниќи и голи нозе: Ана Кораќ и Сораја на Јахорина предизвикаа лавина… од влажни погледи и машки желби (ФОТО)

Разголени гради, миниќи и голи нозе: Ана Кораќ и Сораја на Јахорина предизвикаа лавина… од влажни погледи и машки желби (ФОТО)

Ана Кораќ отпатува на Јахорна, каде реши да се одмор и да ужива на планина во преубавата снежна зимската идила. Оттаму, Ана сподели неколку фотографии на својот Инстаграм профил, на кои старлетата одново во свој стил: Повеќе гола отколку соблечена.

Најпрвин во хотелското фоаје познатата убавица потсети на својата предница, откако се сликаше во толку отворено деколте што гигантските силикони налик на надуени балони повеќе беа надвор отколку под розовата блузичка на некогашната ријалити учесничка.

Но дека не е бујна само однапред, Кораќ не убеди уште при следниот чекор. Седната на скалите од хотелскиот ходник помеѓу првиот и вториот кат, Ана покажа дека располага и со долги нозе “уз врат“!

Во бели „бушави“ зимски чизмички и само по карирана кошула на себе, под која нема ништо освен голо тело, Ана смело  пред фотообјективот со неколку пози им го одзеде здивот на сите што ќе го прелистаат нејзиниот профил на Инстаграм.

Раскопчана кошула, разголени гради и ширум раширени голи нозе, доволно да ги остави со „падната вилица“ своите следбеници со секси позите на хотелските степеници!

Но главната посластица, вистинскиот шлаг на снежната торта дојде на крај, кога на едната и се придружи уште една старлета.

На Ана Кораќ во посета на гости и дојде и Сораја. А кога ќе се спојат две вакви секс бомби, па уште и кога ќе се појават оскудно облечени надвор на снегот…

Ана Кораќ и Сораја беа вистински „празник за очи“ за  целата раја. Двете секси мачиња во мини фустанчиња со голи нозе на Јахорина предизвикаа вистинска лавина… 0д влажни погледи и машки желби, секако!

 

Останати вести од Радио Милева