Радио Милева
не престанува да шокира

Разголената Милица мажите ги остави со подзината вилица: Русокосата убавица без гаќички ги фрли во транс откако покажа како снима експлицитни содржини за “Онли фанс“ (ВИДЕО)

Разголената Милица мажите ги остави со подзината вилица: Русокосата убавица без гаќички ги фрли во транс откако покажа како снима експлицитни содржини за “Онли фанс“ (ВИДЕО)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ која однеодамна тргна да заработува со својата страница за возрасни, сега решила да отиде чекор понатаму.Имено, Милица се фотографирала и снимала за „Онли фанс“, а фотографиите и видеоклипчето ги објави на својот Инстаграм профил.

Овој пат русокосата само по провидни хулахопки под кои не носи гаќички, со исто така проѕирен градник на машкие љубители на нејзиното тело им приреди вистински празник. намачкана со масло по елото тело, таа мажите ги остави и без здив и без зборови, додека позираше нишајќи со своите колкови. Мигови кога со своите секси кадри разголената Милица следбениците ги остави со подзината вилица!

„Мрзете ме или ме или сакајте ме, јас секогаш ќе блескам“ –  порача русокосата милфица.

Инаку, Милица Дабовиќ тврди дека нејзиното семејство ја поддржува продажба на разголени фотографии.

„Моето семејство знае какви слики објавувам.Така што ќе ме поддржуваат се’ додека е добро,  додека сум јас добро, и добро се чувствувам“ – изјави неодамна Милица Дабовиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Фото: Инстаграм принтскрин/stefanovamama13

Останати вести од Радио Милева