Радио Милева
баеги скап поглед

Разголената Карлеуша ги запали обожавателите со новиот стајлинг, особено со еден детал вреден 600 евра (ФОТО)

Разголената Карлеуша ги запали обожавателите со новиот стајлинг, особено со еден детал вреден 600 евра (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ги изненади сите со својот провокативен стајлинг и предизвикувачки изглед.

Таа за последниот  настап се дотера како вистинска дива, па искомбинира топ и краток шорц, кој вообичаено наголемо и ги истакнаа бујните атрибути. Сепак, тоа не беше се’ што на неа забележа публиката.


Имено, кога Карлеуша влезе во клубот, нејзините очила со темен визир пред очите на сите им ги привлекоа погледите.

Станува збор за модел на светски бренд чија вредност се движи околу 600 евра.


Инаку, Карлеуша е позната по љубовта кон брендираните ткаенини, но во една прилика откри дека не и се скапоцени сите работи, туку понекогаш знае да облече и понекое „кинеско“ парче на себе.

Фото:  ATA IMAGES

Останати вести од Радио Милева