Радио Милева
скокотлива покана

Разголена во постела, бугарската старлета Џулијана Гани ве кани: „Заедно да бидеме мрзеливи“ (ФОТО)

Разголена во постела, бугарската старлета Џулијана Гани ве кани: „Заедно да бидеме мрзеливи“ (ФОТО)

Џулијана Гани повторно ги полуде своите следбеници. Овој пат жешката русокоса го покажа најдоброто од себе, поточно напрченото га*е.

 

Мис Силикон 2013 сподели провокативни кадри на кои најпрвин лежи полугола креветот во својата спална соба. Јулка на себе има само ултра секси долна облека која ја открива егзотичната тетоважа на горниот дел од бутот.

„А вие дали сакате да бидете мрзеливи? Еј, како што јас велам – време е да не правам ништо“ – гласеа зборовите на Џулијана на провокативните фотографии.

 

 

Како одговор на скокотливата покана на 30-годишната Гани, некои фанови изразија мислење дека да се биде без работа не е добра идеја. Сепак, другите се воодушевени од лудата глетка што им ја дал приреди нивната дарежлива миленичка на  социјалните мрежи. „Оган“, „Уникатна“, „Прекрасна убаваиџа“, беа нивните коментари.

Претходно, силиконската старлета на сите им посака „Добро утро и убава седмица“ со скокотлива фотографија на која соема гола, свртена со грб клечи на колена во отвореното џакузи, додека го покажува разголеното газе и палетата од тетовитрани симболи по должината на целиот грб. 

Оваа фотографија настанала при нејзиното неодамнешно бегство од стварноста во Доминикана од пандемијата на коронавирусот, која трае повеќе од една година. 

Извор: HotNews.bg

Фото: Инстаграм принтскрин/djuliana_gani

Останати вести од Радио Милева