Радио Милева
мал излет или враќење по старо?

Разголена директорка во жешко црвено: Кумашинката на Заев, Љупка Митрова, се враќа на социјалните мрежи – бујни гради на мегдан, жартиери и поза за машка хипноза (фото)

Разголена директорка во жешко црвено: Кумашинката на Заев, Љупка Митрова, се враќа на социјалните мрежи – бујни гради на мегдан, жартиери и поза за машка хипноза (фото)

За познатата македонска модна блогерка, инфлуенсерка, модел, поранешна или сегашна, згодната Љупка Митрова, изминатите неколку години имавме прилика да читаме и да видиме доста по домашните медиуми и на социјалните мрежи.

Откако ја раскина врската со победникот од „Големиот брат“ Дарко Спејко, по извесен период Љупка се реши да отиде во медиумска илиегала, па дури се реши на радикален чекор со што го избриша својот профил на Инстаграм каде беше една од најпопуларните со армија следбеници.

Со тоа „паднаа во вода“ сите нејзнини инфлуенсерски ангажмани, оние како модел и блогерка, затоа што мораше или така сакаше, знае најдобро самата.

Името Љупка Митрова како профил остана само на социјалната мрежа Фејсбук, а таму само семејни фотографии и такви од патувања.

Струмичанката и кумашинка на поранешниот премиер Зоран Заев како да сакаше да го тргне своето минато и за јавноста да премине во заборав, па по извесен период да си почне од ново без багажот зад себе.

Кон крајот на месец октомври годинава во медиумите се појави информација дека Митрова станала управител на новата фирма за струја на нејзниот татко Горан Митров – Г’на, кој е познат струмички бизнисмен.

Па така, инфлуенерството веќе не беше така примамливо, дури ни како хоби, но само досега.

Митрова на изненадување повторно се реши да си прави мерак за душа и да им се врати на старите навики и ќефови.

Љупка онака предновогодишно се разголе во жешка црвена и црна долна облека од познат бренд во која ги истакна бујните гради, тенките нозе и заоблениот задник.

Секси, пожелна, привлечна… Токму онаква каква и ја знаеме, а дали ова ќе биде само еден празничен разголен секси излет на социјалните мрежи за плакнење очи, или пак враќање на старо под полна пареа, останува да видиме…?!

Дотогаш, фотосесијата која ја понуди е баш богата со секси пози во еротски набој за плакнење очи (ВИДЕО – КЛИКНИ ТУКА)!

 

фото: Фејсбук /Љупка Митрова/Зоран Зонде Стојановски/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева