Радио Милева

„Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)

„Рај за очи“: Сека Алексиќ објави несекојдневна глетка од својот прекрасен двор (фото)
фото:сека алекисќ/инсатграм

Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од својот дом на социјалните мрежи, но тоа што го покажа овојпат, воодушеви многумина.

Сека го фотографираше својот двор, а потоа ја објави фотографијата на Инстаграм и во описот напиша:

– Природата се буди!

фото:сека алекисќ/инсатграм

Нејзините обожаватели дадоа многу коментари за кусо време, воодушевени од она што го гледаат.

фото:сека алекисќ/инсатграм

Инаку, Сека Алексиќ го иима еден од најубавите имоти од познатите на српската естрада, а надворешниот дел на вилата има доста занимливости како за неа и сопругот, така и за децата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Останати вести од Радио Милева