Радио Милева

Радост во домот: Семејството на Рада Манојловиќ се прошири за нов член!

Радост во домот: Семејството на Рада Манојловиќ се прошири за нов член!

Семејството на Рада Манојловиќ има голема причина на славење.

Имено, полубратот на пејачката, учесникот во „Ѕвездите на Гранд“, Ненад Манојловиќ стана татко.

Ненад направи прослава на која беа присутни многу негови колеги, а се славеше до раните утрински часови.

Но, изгледа дека Рада не присуствуваше на прославата, пренесуваат српските медиуми.

Пејачот неодамна прозбори за односот со сестра му, па истакна дека се гледаат еднаш во три години бидејќи Манојловиќ е презафатена со  нејзината кариера и има многу настапи.

Останати вести од Радио Милева