Радио Милева
никој не е како нејзиниот маж

Радост во домот на Ана Кораќ – таткото на бебето ја изненади старлетата со подарок за „Денот на вљубените“ (фото)

Радост во домот на Ана Кораќ – таткото на бебето ја изненади старлетата со подарок за „Денот на вљубените“ (фото)

Ана Кориќ, која е во деветтиот месец од бременоста и штотуку ќе се породи, на Инстаграм се пофали со подарок за Денот на вљубените. Нејзиниот партнер, со кој очекува син, ја израдувал со букет црвени рози, а неизоставно било и огромното плишано мече.

– „Среќен ден на вљубените“, напишала старлетата.

– Да се ​​биде во блажена состојба е најубавото нешто што една жена може да го почувствува! Наскоро ќе станам мајка и едвај чекам да го држам син ми во раце. Мојот живот целосно се промени. Посветена сум на семејството, а се е подготвено за доаѓањето на бебето – изјави неодамна Корач.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева