Радио Милева
старлетата никако не тоне

Зошто Станија не може да се удави? (ВИДЕО)

Зошто Станија не може да се удави? (ВИДЕО)

Наголемо се зборува дека  Станија Добројевиќ во септември ќе влезе во во новата сезона на реалното шоу „Задруга 4“ , а она што е сигурно е дека таа во моментов слободното време го користи за одмор во еден луксузен ресорт на Фрушка Гора.

И додека цецлестата старлета ужива во базенот, машкиот дел од нејзините следбеници секојдневно паѓа во транс од видеата и фотографиите што Станија ги споделува. Во прв план, разбирливо,  постојано се нејзините бујни атрибути.

Но, машките припадници забележаа дека е малку чудно што во така луксузен ресорт покрај базенот, нема спасител на вода!? Одговорот веднаш стигна и тоа од самата Станија, во вид на видео во крупен кадар.

Зошто би имало потреба од спасител, кога Станија ионака не може да се удави. Српската старлета со ваква предница и да сака не може да потоне. Едноставно силиконите не тонат, туку само плутаат по сината вода, па тоа му доаѓа како Станија на себе да има „природни“ топки за спасување.

„Би се давел во твоите ци*ки“ – е еден од најпикантните коментари покрај видеото, што ја повлекува дилемата:

„Ако веќе не може да се удави, тогаш колку ли може старлетата да издржи под вода, со вака габаритен капацитет на плуќа?“

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by It’s me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Останати вести од Радио Милева