Радио Милева
чуден вкус

Златна соба, статуа на ѓавол и ангели: Ѕирнете во домот на пејачката која призна дека се занимава со проституција

Златна соба, статуа на ѓавол и ангели: Ѕирнете во домот на пејачката која призна дека се занимава со проституција
фото: телеграф.рс

Трансродната пејачка Електра Елит која пред неколку дена призна дека во Швајцарија се занимава со проституција, за телеграф.рс ги отвори вратите од својот дом.

Електра живее на релација Цирих – Белград, а својот дом во главниот град на Србија го уредила по свој вкус.

Во куќата на пејачот доминираат земјените бои и многу детали кои несомнено имаат посебно значење за Електра, а на самиот влез има статуа од црвен ѓавол со големина на просечен човек.

На ѕидовите може да се видат уметнички дела, има многу интересни фигури, необични ламби и детали низ целата куќа. Пејачката има фотографии од нејзината ќерка и синот на еден кат.

Нејзината спална соба е целата „златна“, а таванот е обоен со сино небо и ангели-бебиња. На масата во средината на спалната соба има фигура на златен коњ, а во еден дел има три кукли во раскошни фустани.

Во продолжение погледнете како изгледа домот на Електра.

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

фото: телеграф.рс

Потсетуваме, Електра призна дека во Швајцарија, каде што е признаена проституцијата, се занимава со најстариот занает.

Останати вести од Радио Милева