Радио Милева

Живот со стил: Елена Стефановска на егзотична дестинација се распосла со сексапил, па ги стави градите во прв план (фото)

Живот со стил: Елена Стефановска на егзотична дестинација се распосла со сексапил, па ги стави градите во прв план (фото)
фото: Принтскрин/инстаграм

Летото си го прави своето, а летните температури придонесуваат да посакате да сте на некој егозтична плажа покрај море.

Голем дел од македонските јавни личности веќе уживаат некаде надвор од границите на нашата држава, па ги полнат батериите далеку од секојдневните обврски.

Водителката Елена Стефановска на емисијата „Живот со стил“ живее и живот како нејзината емисија.

фото: Принтскрин/инстаграм

Секогаш го користи своето слободно време кога нема обврски да замине некаде на некоја егзотична дестинација, а од таму ги части фановите со фотографии кои наликуваат на разгледница.

Бидејќи е познато дека преку лето не снима емисии, па го користи овој период за да ужива.

Овој пат водителката ужива на Санторни . Не е чудно што се релаксира, ниту пак што објавува фотографии….

Стефановска објави фотографија во фустан, а во прв план се нејзините раскошни гради…

фото: принтскрин/инстаграм/еленастефановска

Фановите не се штедеа да го пофалат нејзиниот изглед и да и упатат позитивни коментари под објавата.

фото: притнсркин/инстаграм