Радио Милева

Жика Јакшиќ излезе од контрола: Отиде на луда журка, а ваков не сте го виделе (видео)

Жика Јакшиќ излезе од контрола: Отиде на луда журка, а ваков не сте го виделе (видео)
фото:инстаграм

По завршувањето на финалето на музичкиот натпревар „Никогаш не е доцна“, каде Жика Јакшиќ беше домаќин, следеше луда забава.

Жика присуствуваше на една журка, каде играше и постојано беше расположен, а со својот потег ги натера сите да се насмеат.

Во еден момент водителот стави две сламки во носот и ги забавуваше сите што биле таму.

Погледнете:

Останати вести од Радио Милева