Радио Милева

Жежок секси поздрав од Бора Бора: Брена како сирена во бикини (фото)

Жежок секси поздрав од Бора Бора: Брена како сирена во бикини (фото)

Славната  српска пејачка Лепа Брена(58), се релаксира на егзотична дестинација со своето семејство, сопруго Боба Живовиновиќ и нејзините синови Виктор и Стефан.

Како го минуваат времето на тропскиот остров Бора Бора, подалеку од белградскиот студ, повремено покажуваат со видео снимки и фотографии, а нивните следбеници можат да го гледаат на социјални мрежи.

Овој пат, профилот на Брена на Инстаграм се вжешти, бидејќи таа сподели интересни моменти со обожавателите додека се сонча  во бикини.

 

View this post on Instagram

 

Bora Bora❤️❤️❤️#hajdedasevolimo #srecnazena #udjislobodno #bolisineprolazis #zarjevaznodalsepevailipjeva

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Очигледно е дека  ѕвездата  се грижи за исхраната и физичката активност, бидејќи во шестата деценија изгледа толку добро што може да и позавидат и помладите колешки.

Во прилог на фотографијата се гледа и убавото тиркизно море и зајдисонцето во позадина, додека таа позира без шминка, во бермуди и проѕирна блуза, а истата ја дополни со коментар – “да ги разбудиш сите твои сетила”.

фото:инсатграм/лепабрена

Останати вести од Радио Милева